Nadzieja przychodzi do człowieka wraz z drugim człowiekiem. Dante Alighieri
Aktualności - Promocje

 

W Gabinecie Masażu OAZA:

Rozluznisz mięśnie...

Ukoisz nerwy...

Poczujesz spokój, wyciszenie...

Zrzucisz też zbędne kilogramy...

Poznasz różnicę między samopoczuciem dobrym a doskonałym, używając naturalnych kosmetyków z Aloe Vera, czy preparatów podnoszących odporność psycho-fizyczną  firmy Forever Living Products...


Wyobraz sobie, jak poczujesz się po masażu i zadzwoń....umów się na zabieg.

515 193 592

Masaż jest ceniony od tysięcy lat jako zabieg leczniczy i kosmetyczny. Nie sposób przecenić jego dobroczynnego wpływu na organizm.

Dobrze dobrany leczy, relaksuje, odchudza, poprawia wygląd skóry, odmładza. Jest najskuteczniejszym znanym sposobem na pracę z napiętymi mięśniami. Poprawia ruchomość stawów.

Celem masażu jest zmniejszenie, potem całkowite zniesienie napięcia mięśniowo - nerwowego i psychicznego, tym samym uzyskanie -poprzez dotyk- pełnego rozluznienia i odprężenia. Z tego powodu, ruchy wykonywane w czasie zabiegu są spokojne, powolne i rytmiczne,by uspokoić duszę i ciało.

Muzyka w "Oazie"  umożliwia głębokie fizyczne, emocjonalne i umysłowe odprężenie. Dzwięki są tak wymieszane na ścieżce dzwiękowej , że są słyszalne, ale niekoniecznie rozpoznawalne przez racjonalny - myślący umysł. Niektóre głosy natury , są faktycznie dzwiękami nagranymi w przestrzeni kosmicznej lub odgłosami ludzkiego ciała.

Przyjdz na relaks, odprężenie, popraw swoje  samopoczucie. O zdrowie należy dbać, gdy to zdrowie jeszcze jest. Nie zwlekaj więc, zadzwoń już teraz i umów się na masaż.

 

 
 "OAZA" Gabinet masażu i pielęgnacji ciała - Ul. Sienkiewicza 49 lok. 409, 15-002 Białystok tel. 515-193-592.
Wszelkie Prawa Zastrzeżone. Powered by www.masazebialystok.pl 2011/2012. Design by Daniel Borawski.